یخچال فریزر ایستاده درب دار چیست؟

یخچال فریزر ایستاده درب دار از جمله تجهیزات پر کاربرد در هایپرمارکت ها و سوپرمارکت موجود در سطح کشور است.

از فریزرهای فروشگاهی ایستاده در هایپرمارکت ها معمولاً به منظور نگهداری موادخوراکی با تاریخ انقضای نه چندان نزدیک استفاده می شود.

مواد غذایی منجمد، گوشت و مرغ، سبزیجات و حبوبات از جمله موادی هستند که در فریزر های ایستاده نگهداری می‌شوند.

استفاده نمودن از فریزر های ایستاده که در گذشته لوکس بود اما اکنون رواج یافته اند. در حال حاضر یک فریزر در خانوارها و در صنعت و تجارت به صورت مجزا استفاده می شود.

برای خرید یخچال فریزر ایستاده درب دار به چه نکاتی دقت کنیم؟

اولین نکته که در نظر گرفته می شود خرید یخچال فریزر ایستاده درب دار باید بدان توجه کرد کیفیت میباشد برخی نیز می گویند برند حرف اول را می زند اما تجربیات نشان می دهد کیفیت مهمتر می باشد زیرا کیفیت یک وسیله موجب کارایی آن و بهره وری بیشتر می شود. دومین نکته که باید توجه شود این است برای خرید یخچال فریزر ایستاده درب دار و محصول خدمات پس ار فروشه، این را به یاد داشته باشید بهترین وسیله با بهترین کیفیت هم در مرور زمان نیاز به ارائه ی خدمات دارد. نکته مهمی که در خرید یخچال فریزر ایستاده درب دار باید مد نظر قرار دهید نیاز اصلی شما و صنعت شماست، یخچالهای مختلفی در سایز های متفاوت نیز وجود دارد یکی از رایج ترین کار برای اندازه گیری اندازه ی تعداد درهای فریزر ایستاده و یخچال می باشد که برای یک انتخاب مناسب فضای آشپزخانه و یا مغازه ی خود را مد نظر قرار دهید.

ساخت انواع فریزرهای ایستاده

بطور مثال مشتری هایی که در طول روز به طور منظم با شما سر و کار دارند را در نظر بگیرید و یک یخچال فریزر ایستاده درب دار و صنعتی بسیار مناسب انتخاب کنید که نیاز های کسب و کار شما را هم برآورده کند. بعضی از یخچالهای صنعتی و فریزر ایستاده دو بخش مجزا دارد که هر کدام نیز تنظیمات و پیکربندی خاص و متفاوتی دارد که این امر را در نظر داشته باشید که  فریزر ایستاده را برای چه کاربردی مهمی نیاز دارید، در حالی که گزینه های زیادی برای انتخاب مناسب وجود دارد ، سعی کنید در خرید یخچال فریزر ایستاده به مواردی که بدان اشاره شد توجه نمایید.

انواع فریزر فروشگاهی

فریزرهای فروشگاهی تک درب و فریزر های ایستاده دو درب  و، دو مدل فریزر ایستاده هستند.

همچنین بعضی از فریزر ها دارای درب شیشه ای هستند. در مقابل فریز های ایستاده با درب فلزی نیز در بازار تولید می شوند.

فریزر های ایستاده دو درب در دوحالت دو درب کنار هم و دو درب بالا و پایین طراحی می شوند.

 فریزر ایستاده با با ابعاد بزرگ تر، گاهی سه درب نیز ساخته می شوند.

بیشتر فریزر های ایستاده بعضا با روکش  های تبلیغاتی شرکت های مختلف برروی درب خود پوشیده می شوند.

در برخی فروشگاه ها نیز از فضای خالی روی درب شیشه ای فریزر به جهت نصب تبلیغات خاص همان فروشگاه استفاده می‌شود.

فریزر ها از چه قطعاتی تشکیل شده اند؟

بخش های از قطعات فریزر صنعتی شامل این موارد می شود

  • کمپرسور
  • کندانسور
  • ترموستات

فریزر-ایستاده

فروشگاه نگین سرمایش البرز

قیمت فریزر ایستاده تک درب چنانچه شما نیز  قصد تهیه یک فریزر ایستاده مناسب برای فروشگاه یا سوپرمارکت دارید می توانید از نگین سرمایش البرز کمک بگیرید. شرکت نگین سرمایش البرز تولیدکننده و فروشنده انواع تجهیزات فروشگاهی و وسایل سوپرمارکتی، انواع فریزر فروشگاهی را با قیمت مناسب به بازار عرضه می‌کند. انواع فریزر و یخچال و قفسه فروشگاهی، ترولی و میزچک اوت صندوق و کلیه لوازم مورد نیاز در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سوپرمارکت‌ها در نگین سرمایش البرز موجود می باشد. تماس  09127238463 - 982632757900+ 

مشخصات

ابعاد
فلش
عمق 80-75 متری
سیتسم سرمایشی ضد برفک nofrost
ارتفاع 2/40 متری
بدنه فوم تزریقی پر اورتان
سه درب 2 متری
ساندویچ پنل کبیر
چهار درب 1/5 و 2/5 و 2/70 متری
ترموستات دیجیتال carel
شش درب 2متری و 4 متری
یخچال تک درب 60 - 70 سانتی
یخچال دو درب 1/5 متری