یخچال بستنی در فروشگاه های زنجیره ای و هایپرمارکت‌ ها از جمله لوازم پرکابرد و تقریبا ضروری به شمار می رود. وجود یخچال صندوقی بستنی با طرح های جذاب در فروشگاه، معمولاً کودکان و نوجوانان را جذب محصول می کند. یخچال صندوقی بستنی فروشگاه ها معمولاً با برند لبنیات و بستنی مانند شرکت میهن طراحی و نقش بندی می شوند.

کدام یخچال بستنی مناسب فروشگاه شماست؟

برای خرید این محصول معمولاً اندازه و حجم یخجال یکی از فاکتورهایی است که در نظر گرفته می شود. طبیعتاً این فاکتور در قیمت تمام شده محصول نیز تاثیرگذار است. این یخچال ها با برق شهری کار می کنند. برخی از یخچال های صندوقی تک درب هستند و برخی دیگر دارای دو در هستند. باداشتن شناخت کافی از میزان فروشی که در نظر دارید و متناسب کارخانه ای قصد همکاری با آن را دارید، می توانید یخچال مناسب فروشگاه خود را انتخاب کنید.

یخچال بستنی درب شیشه ای

معمولا متقاضیان یخچال بستنی به دنبال لیست قیمت، قیمت  دسته دوم، قیمت یخچال بستنی 300 لیتری یا درب شیشه ای و موارد این چنینی هستند. چنانچه به دنبال خرید محصول از یک مرکز مطمئن هستید، نگین سرمایش البرز می تواند انتخابی درست برای شما باشد. یخچال-بستنی  

نگین سرمایش البرز

شرکت نگین سرمایش البرز تولیدکننده و فروشنده انواع تجهیزات فروشگاهی واقع در گوهردشت کرج، انواع یخچال صندوقی را برای مشتریان با تضمین عالی و کیفیت مناسب ارائه می دهید. برای تهیه وسایل سوپرمارکتی یا یخچال صندوقی درب شیشه ای با قسمت محصولات ما مراجعه کنید.

شماره تلفن: 09127238463 

   

نتیجه گیری

یخچال بستنی مناسب فروشگاه
انواع یخچال بستنی
شرکت نگین سرمایش البرز
حجم و وزن مناسب
دو درب
قیمت مناسب
میزان فروش فروشگاه
نو
اعتبار
کارخونه تولیدی
دسته دوم
ضمانت
تک درب یا دو درب
تک درب
کیفیت محصول