قفسه دو طرفه فروشگاهی و کاربرد آن

امروزه یکی از بهترین راهکار ها جهت دیده شدن و معرض قرار دادن کالا در فروشگاه ها و هایپر مارکت ها نصب انواع قفسه بندی نیز روال صورت گرفته است. قفسه دو طرفه فروشگاهی را می توان در زمره تجهیزات ضروری فروشگاه ها و هایپر مارکت ها نیز اشاره نمود. با بهره گیری دقیق از انواع قفسه بندی فروشگاهی دوطرفه می توان به این صورت انواع کالا را به خوبی در معرض دید خریداران قرار داد. از مزایای صحیح و بهره گیری از قفسه بندی های دوطرفه قابلیت تحمل وزن بالاتر، تنوع در رنگ بندی، امکان تغییر در ارتفاع طبقات و … جز از این موارد به شمار میرود.

مزایای بهره گیری از قفسه بندی فروشگاهی دوطرفه

بهره گیری از انواع قفسه بندی های دو طرفه مدرن در فضای میانی فروشگاه ها مزایای زیاد و مختلفی به همراه داشته اند که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم نمود.

قفسه دو طرفه فروشگاهی

امکان تغییر ارتفاع و فواصل بین طبقات

همان طور که مطلع هستید در فروشگاه ها مخصوصا هایپر مارکت ها انواع کالا با ابعاد و حجم های مختلف عرضه قرار داده می شود. با توجه به قابلیت تنظیم فواصل بین طبقات در قفسه بندی فروشگاهی دوطرفه می توان انواع های کالا را در این قفسه ها جای نمود. همچنین این قفسه بندی های دوطرفه از قابلیت تنظیم ارتفاع برخوردار است و از این رو می توان از آن در فضاهایی با ارتفاع بلند یا کوتاه بهره گیری نمود.

قابلیت تحمل وزن بالا

از دیگر مزایای مهم بهره گیری از قفسه بندی فروشگاهی دوطرفه میباشد که می توان به تحمل وزن بسیار بالا این قفسه ها اشاره درستی نمود. در تولید این قفسه بندی های کاربردی از بهترین فلزات و مواد اولیه استاندارد استفاده نموده که منجر به بالا رفتن عمر قفسه بندی و استقامت بالای آن نیز می گردد. از این رو  می توان از انواع قفسه های دوطرفه فروشگاهی برای ارائه انواع کالا با حجم های متنوع بهره برد.

قفه دو طرفه وسط فروشگاهی

تنوع در رنگ بندی قفسه بندی های دوطرفه

همان طور که مطلع هستید یکی از نکات بسیار مهم در زمینه دکوراسیون و چیدمان یک مکان مانند فروشگاه توجه به رنگ بندی اجزاء موجود هستند. از آنجا که قفسه بندی موجود در یک فروشگاه بخش قابل توجهی از چیدمان فضا را در بر می گیرد توجه بالایی به رنگبندی آن اهمیت زیادی دارا هستند. تنوع در رنگبندی قفسه بندی های دوطرفه فروشگاهی سبب این شده هر خریدار بتواند متناسب با چیدمان و دکوراسیون مکان مورد نظر قفسه بندی های دوطرفه با رنگبندی دلخواه را تهیه کند.

دارا بودن نرده محافظ

همان طور که مطلع هستید در فروشگاه ها و هایپر مارکت ها انواع مختلف کالا در حجم بالا در قفسه ها بر روی هم نیز قرار گرفته می شود که امکان ریزش آن نیز وجود خواهد داشت. در حالی که قفسه بندی های دوطرفه فروشگاهی دارای نرده محافظ هستند و از ریزش انواع کالا نیز جلوگیری میشوند. از قفسه بندی های دوطرفه دارای نرده محافظ می توان برای چیدمان کالای ریز و درشت بهره نمود.

قابلیت نصب سریع و آسان

از دیگر مزایای قفسه بندی های دوطرفه فروشگاهی که موجب استقبال بالای خریداران نیز به همراه داشته است، قابلیت  خوب آن نصب آسان و سریع می باشند. به دلیل سبک بودن قطعات قفسه بندی دوطرفه می توان با نیروی کار کم و در زمانی کوتاه کار نصب قفسه ها را صورت میگیرد.

قابلیت نورپردازی طبقات

نورپردازی مناسب در فروشگاه یکی از راه های جلب نظر و رضایت خریداران به همراه دارد. از آنجا که قفسه بندی دوطرفه قابلیت نورپردازی را دارند می تواند روشنایی مورد نیاز را تامین کنند. در حال حاضر قفسه بندی های دوطرفه فروشگاهی مجهز به سیستم روشنایی استاندارد میباشند.

فروشگاه نگین سرمایش البرز

شرکت نگین سرمایش البرز تولیدکننده و فروشنده انواع تجهیزات فروشگاهی واقع در گوهردشت کرج، انواع قفسه را برای مشتریان با تضمین عالی و کیفیت مناسب ارائه می دهیم. برای تهیه محصولات مورده نیاز میتوانید با من تماس بگیرید یا مراجعه فرمایید شماره تلفن: 09127238463 - 982632757900+

مشخصات قفسه

ابعاد
فنی
ارتفاع 1/70
لچکی 2 میل
کفی 40 سانتی متر و طبقات 30 سانتی متر
پایه T
کفی 50 سانتی متر و طبقات 40 سانتی متر
پل تقویتی دارد
تحمل بار 120kg
ضخامت کفی با رنگ 0/8
حائل ورق-تور