فریزر بستنی در فروشگاه های زنجیره ای و هایپرمارکت‌ ها از جمله لوازم پرکابرد و تقریبا ضروری به شمار می رود.

وجود فریزر بستنی با طرح های جذاب در فروشگاه، معمولاً کودکان و نوجوانان را جذب محصول می کند.

کدام فریزر بستنی مناسب فروشگاه شماست؟

برای خرید این محصول معمولاً اندازه و حجم یخچال یکی از فاکتورهایی است که در نظر گرفته می شود. طبیعتاً این فاکتور در قیمت تمام شده محصول نیز تاثیرگذار است.

این یخچال ها با برق شهری کار می کنند.

برخی از یخچال های صندوقی تک درب هستند و برخی دیگر دارای دو در هستند. باداشتن شناخت کافی از میزان فروشی که در نظر دارید و متناسب کارخانه ای قصد همکاری با آن را دارید، می توانید یخچال مناسب فروشگاه خود را انتخاب کنید.

فریزر بستنی درب شیشه ای

معمولا متقاضیان فریزر بستنی به دنبال لیست قیمت، قیمت  دسته دوم، قیمت فریزر بستنی 300 لیتری یا درب شیشه ای و موارد این چنینی هستند.

چنانچه به دنبال خرید محصول از یک مرکز مطمئن هستید، فروشگاه نگین سرمایش البرز می تواند انتخابی درست برای شما باشد.

یخچال-بستنی

فریزر بستنی

فریزر های با بدنه استیل مناسب واسه نگهداری گوشت و بستنی و دیگر محصولات در انواع مختلف مغازه های تجاری برای سالم و تازه نگه داشتن محصولات نیز استفاده می شود. این محصول در دو حالت ممکن درب فلزی یا درب شیشه ای تولید می شود. این یخچال میتواند دارای چهار یا شش درب تولید و استفاده شود.

فریزر خوابیده پرده هوا برای عرضه بستنی و محصولات پروتئینی منجمد استفاده می شود که مجهز به کمپرسورهای کم مصرف و سازگار با محیط زیست می باشد. فریزر های درب شیشه ای بیشتر در مکان هایی استفاده می شود که نمایش و مشاهده محصولات داخل فریزر اهمیت زیادی دارد.

فریزر بستنی ۳۰۰ لیتری

فریزر بستنی جهت استفاده و عرضه پستی و محصولات منجمد و بسته بندی حجم این فریزر ۳۰۰ لیتر می باشد که کمپرسور کم مصرف و سازگار با محیط زیست می باشد

مشخصات فریزر بستنی درب شیشه ای

ویژگی های فریزر بستنی

  • دارای ولتاژ۲۲۰ وات
  • ارتفاع با چرخ ۹۰ سانتی متر
  • نوع گاز فریزر R134a
  • تعداد سبد فریزر ۴ عدد می باشد
  • قدرت کمپرسور ۱٫۴
  • محدودیت دمایی ۱۳- تا ۲۳- درجه
  • ارتفاع با چرخ ۹۰ سانتی متر می باشد

 

فروشگاه نگین سرمایش البرز

شرکت نگین سرمایش البرز تولیدکننده و فروشنده انواع تجهیزات فروشگاهی واقع در گوهردشت کرج، انواع یخچال را برای مشتریان با تضمین عالی و کیفیت مناسب ارائه می دهیم. شماره تلفن: 09127238463 - 982632757900+

مشخصات

حجم
طول
ارتفاع
400-500-600 لیتر
1/20 متر - 1/50 متر - 1/65 متر
90 سانتی متر