خرید سبد فروشگاهی

سبد دستی از جمله ضروری ترین تجهیزات مورد نیاز در فروشگاه های بزرگ فروش کالاهای اساسی است.
سبد فلزی فروشگاهی جهت رفاه حال مشتریان در سطح فروش قرار می گیرد.
سبد ها در کنار ترولی و چرخ خرید در سطح فروش فروشگاه قرار می گیرند تا مشتریان بسته به حجم خرید خود از آنها استفاده کنند.

چرا استفاده از سبد دستی فروشگاهی ضروری است؟

در گذشته های دور ، در ایران فروشگاه های بزرگ وجود نداشتند و فرایند خرید و فروش فقط از یک مکانیزم کلی انجام میگردید. به این شکل که مشتری برای تهیه هر محصولی به مغازه مربوطه مراجعه کرده ، از خرید درباره آن محصول نیز سوال میکرد. خریدار نیز از داخل ویترین یخچال و یخچال فروشگاهی محصول مورد نظر را آماده نموده و در اختیار خریدار قرار داده میشود. امروزه امّا دیگر این مکانیزم فروش قدیمی میباشد و جای خود را به ساز و کارهای جدید اختصاص میدهد. این تغییرات بیشتر به جهت افزایش تنوع محصولات و رشد فرهنگ شهرنشینی صورت گرفته است.

امروزه فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سوپر مارکت ها بخش بسیار مهمی از عرضۀ محصولات خانگی را برعهده میگیرند؛ که در این فروشگاه‌ها طبیعتاً نمی‌توان به سبک گذشته عمل نمود. حتی فروشگاه‌های کوچکتر نیز اخیرا تغییر رویه داده و نقش مشتری را در انتخاب محصول با در معرض نمایش و دسترسی قرار دادن محصول بیشتر انجام داده اند. با اعمال این تغییرات بزرگ، نحوۀ خرید مایحتاج خانگی نیز به کلی دچار دگرگونی شده اند.

در حقیقت اگر زمان‌های گذشته خریدار فقط برای خرید یک یا دو محصول به فروشگاهی مراجعه می‌کرد، امروزه ترجیح می‌دهد تمامی خریدهای خانه‌اش را به صورت یکپارچه انجام نیز انجام دهد. این موضوع سبب شده تا فروشگاه‌ها به فکر فراهم کردن رفاه بیشتر مشتریان خود بیفتند؛ که بخشی از این رفاه به کمک چرخ خرید و سبد های خرید فروشگاهی کامل ساده اتفاق بیوفتد. البته سبدهای خرید چرخدار یا ترولی ،بیشتر در فروشگاه های زنجیره ای استفاده نمود. ولی در این حالت سبد های دستی از نوع ساده و دسته دار را میتوان در همه فروشگاه ها مورد استفاره قرار بگیرند.

ابعاد محصول

سبد های دستی ابعاد کوچک تری نسبت به چرخ خرید فروشگاه (ترولی ) دارند.

]چرخ دستی های فروشگاهی  معمولاً با دو دستگیره که به رنگ های متفاوت با رنگ بدنه سبد طراحی شده توسط مشتریان حمل می شوند.

برخی از چرخ دستی های فروشگاهی پلاستیکی هستند و برخی دیگر از جنس های فلزی ساخته شده اند.

سبد ها معمولا در ابتدای فروشگاه و یا در کنار قفسه های واقع در سطح فروش جهت استفاده مشتریان در اختیار آنها قرار می گیرند.

انواع سبد دستی

اکثر شرکت‌های تولیدکنندۀ سبد دستی امروزه این سبدها را در طرح‌های متنوعی و بهتر تولید می‌کنند که البته ساده‌ترین طرح ممکن برای این سبدها استفاده از سبدهای توری پلاستیکی و یا فلزی نیز میباشد.

دسته‌بندی این سبدها بطور معمول بر اساس ظرفیت آنها صورت گرفته میشود. این سبدها را می‌توان در اندازه‌های ده لیتری تا حدود سی لیتری نیز تولید نمود. امّا باید توجه داشت که طرح این سبدها به منظور جلب توجه رضایت مشتری و راحتی بیشتر آنها میباشد. پس انتخاب ظرفیت‌های بالا برای سبدهای خرید نیز باعث سنگین شدن سبد هم میشود، اتفاقاً موجب نارضایتی مشتری هم به همراه دارد. اگر احساس می‌کنید میزان خرید مشریانتان بیشتر از ظرفیت سبدهای ده تا پانزده لیتری است، شابد بهتر باشد از ترولی‌ها یا سبدهای چرخدار در فروشگاه خود نیز استفاده کنید.

سبد-فروشگاهی

فروشگاه نگین سرمایش البرز

شرکت نسیم سرمایش البرز تولید کننده سبد فروشگاهی است که در در زمینه فروش این محصول و  دیگر وسایل مورد استفاده در فروشگاه ها فعالیت می کند. کسب رضایت مشتریان برای مجموعه ما اهمیت زیادی دارد. با این وجود ما توانسته ایم محصولات فروشگاهی را به طریقی به مشتریان ارائه کنیم که بیشترین رضایت و بازخورد مثبت را برای مجموعه کسب کنیم. برای خرید کالا می توانید با شماره 09127238463  - 982632757900+ تماس حاصل کرده و اطلاعات بیشتر را کسب نمایید.